turnieje dla dzieci

Klasyfikacja po V Turnieju (11.05.2019) o Puchar Trzech Akademii

Do 10 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Wiktor Rześny 70 70 100 100 100 440
2. Szymon Olawa 80 80 60 80 80 380
3. Filip Turzyński 100 100 80 0 70 350
4. Piotr Banaszak 60 50 50 70 50 280
5. Maciek Rysowski 40 50 70 0 50 210
6. Piotr Piątkowski 0 40 0 40 40 120
7. Tomek Lipiński 0 60 0 0 50 110
8. Nikodem Cechorz 0 50 50 0 0 100
9. Jan Hadrich 0 40 0 0 50 90
10. Natan Jankowski 0 0 0 60 0 60
10. Staś Żebrowski 0 0 0 0 60 60
11. Dawid Michałkiewicz 50 0 0 0 0 50
11. Bruno Grabowski 50 0 0 0 0 50
11. Jan Laube 0 50 0 0 0 50
11. Karol Kasprzak 0 0 0 50 0 50
12. Jan Kwiatkowski 0 40 0 0 0 40
12. Filip Kłosowski 0 0 40 0 0 40
12. Mateusz Kaźmierczak 0 0 0 0 40 40
12. Nikodem Komasiński 0 0 0 0 40 40
Do 10 lat dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Amelia Szawłowska 100 100 100 80 100 480
2. Martyna Krasińska 60 70 80 100 70 380
2. Marta Rześna 80 80 70 70 80 380
3. Marcelina Kręcicka 0 60 0 0 60 120
4. Helena Mikołajczyk 70 0 0 0 0 70
5. Krysia Krąpiewska 0 0 0 60 0 60
6. Julia Czarnecka 50 0 0 0 0 50
6. Bogusia Grzybek 0 0 0 50 0 50
Do 13 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Piotr Szydłowski 100 100 80 100 80 460
2. Mikołaj Zdebski 80 80 100 0 100 360
3. Franek Drygas 50 70 70 50 50 290
4. Maks Kaczmarek 40 50 30 0 50 170
5. Antek Sikora 70 50 40 0 0 160
6. Filip Turzyński 0 50 0 40 60 150
7. Szymon Kodrzycki 0 50 0 50 40 140
8. Paweł Wilma 50 40 0 0 40 130
8. Wiktor Zabielski 0 40 40 0 50 130
9. Adam Michałkiewicz 50 0 70 0 0 120
9. Filip Guść 0 0 50 70 0 120
9. Stanley Gu 40 0 0 80 0 120
9. Wiktor Rześny 0 0 0 50 70 120
10. Kuba Brzozowski 0 0 50 60 0 110
11. Alan Lisewski 0 60 0 40 0 100
11. Tomek Żuk 0 40 0 60 0 100
12. Artur Piątkowski 0 40 0 40 0 80
13. Radek Jarocki 60 0 0 0 0 60
14. Paweł Hasik 0 0 0 40 0 40
14. Julian Szych 0 0 0 0 40 40
15. Filip Unton 0 30 0 0 0 30
15. Bartek Janyk 0 30 0 0 0 30
15. Hubert Baranowski 0 0 30 0 0 30
Do 13 lat dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Ola Toczyłowska 100 80 100 70 80 430
1. Lena Grabińska 80 100 70 80 100 430
2. Amelia Osowska 70 70 60 60 60 320
3. Amelia Szawłowska 60 50 50 70 70 300
4. Maja Welicka 0 0 0 100 50 150
5. Tosia Kass 0 60 40 0 0 100
6. Marta Rześna 0 0 0 50 40 90
7. Nadia Więckowicz 0 0 80 0 0 80
8. Marysia Andrulewicz 0 0 0 60 0 60
9. Sandra Dąbrowska 50 0 0 0 0 50
10. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 0 0 0 40
Od 13 lat dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Kornelia Kozieł 100 100 100 100 0 400
2. Agnieszka Grużewska 80 0 80 80 100 340
3. Amelia Maciaszczyk 70 0 0 0 0 70
3. Gosia Pękalska 0 0 70     70
Od 13 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Mateusz Przyborski 100 100 50 100 100 450
2. Piotr Kaźmierczak 80 50 100 50 80 360
3. Mateusz Orent 60 70 70 70 70 340
4. Filip Kępka 40 80 60 50 50 280
5. Bartosz Sampolski 50 60 50 60 40 260
5. Maciej Zbawicki 50 50 60 40 60 260
6. Piotr Wilma 40 50 0 0 0 90
7. Piotr Kuszewski 0 0 80 0 0 80
7. Krzysztof Kujawa 40 0 0 40 0 80
7. Mateusz Rydzkowski 0 0 0 80 0 80
7. Ihor Saladiak 0 0 50 0 30 80
8. Dawid Walczyk 70 0 0 0 0 70
8. Wiktor Cieszyński 0 40 0 0 30 70
9. Oskar Zielonka 0 50 0 0 0 50
10. Kacper Ślizewski 0 0 0 40 0 40
Kulanka dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Maja Fąferek 0 70 100 100 50 320
2. Ola Pękalska 0 100 100 0 0 200
3. Ala Sternińska 0 80 0 0 50 130
4. Marcelina Kręcicka 80 0 0 0 0 80
4. Emilia Wasilewska 0 80 0 0 0 80
5. Lena Starzyńska 70 0 0 0 0 70
6. Emilia Romanowska 0 60 0 0 0 60
6. Gabrysia Bobrowska 0 0 0 0 60 60
7. Marcelina Fąferek 0 0 0 0 50 50
Kulanka chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Turniej nr 4 Turniej nr 5 suma
1. Mateusz Kaźmierczak 100 100 0 0 100 300
2. Natan Jankowski 0 0 100 100 0 200
3. Jaś Koenner 0 80 0 0 80 160
4. Julek Laskowski 0 70 0 0 50 120
5. Wiktor Unton 0 70 0 0 0 70
5. Marcin Winiszewski 0   0 0 70 70
6. Miłosz Wilma 60 0 0 0 0 60
6. Franek Gołaszewski 0 0 0 0 60 60

V Turniej o Puchar Trzech Akademii
11.05.2019 – sobota
Gdańsk, Ul. Siedleckiego 14
Vturniej



Klasyfikacja po IV Turnieju (13 kwiecień) o Puchar Trzech Akademii

Kulanka chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Mateusz Kaźmierczak 100 100 0 100 300
2. Natan Jankowski 0 0 100 0 100
3. Jaś Koenner 0 80 0 0 80
3. Leon Lange 0   0 80 80
4. Wiktor Unton 0 70 0 0 70
4. Julek Laskowski 0 70 0 0 70
5. Miłosz Wilma 60 0 0 0 60
Kulanka dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Maja Fąferek 0 70 100 100 270
2. Ola Pękalska 0 100 100 0 200
3. Marcelina Kręcicka 80 0 0 0 80
3. Ala Sterlińska 0 80 0 0 80
3. Emilia Wasilewska 0 80 0 0 80
4. Lena Starzyńska 70 0 0 0 70
5. Emilia Romanowska 0 60 0 0 60
Do 10 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Wiktor Rześny 70 70 100 100 340
2. Szymon Olawa 80 80 60 80 300
3. Filip Turzyński 100 100 80 0 280
4. Piotr Banaszak 60 50 50 70 230
5. Maciek Rysowski 40 50 70 0 160
6. Nikodem Cechorz 0 50 50 0 100
7. Piotr Piątkowski 0 40 0 40 80
8. Tomek Lipiński 0 60 0 0 60
8. Natan Jankowski 0 0 0 60 60
9. Dawid Michałkiewicz 50 0 0 0 50
9. Bruno Grabowski 50 0 0 0 50
9. Jan Laube 0 50 0 0 50
9. Karol Kasprzak 0 0 0 50 50
10. Jan Hadrich 0 40 0 0 40
10. Jan Kwiatkowski 0 40 0 0 40
10. Filip Kłosowski 0 0 40 0 40
Do 10 lat dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Amelia Szawłowska 100 100 100 80 380
2. Martyna Krasińska 60 70 80 100 310
3. Marta Rześna 80 80 70 70 300
4. Helena Mikołajczyk 70 0 0 0 70
5. Marcelina Kręcicka 0 60 0 0 60
5. Krysia Krąpiewska 0 0 0 60 60
6. Julia Czarnecka 50 0 0 0 50
6. Bogusia Grzybek 0 0 0 50 50
Do 13 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Piotr Szydłowski 100 100 80 100 380
2. Mikołaj Zdebski 80 80 100 0 260
3. Franek Drygas 50 70 70 50 240
4. Maks Kaczmarek 40 50 30 70 190
5. Antek Sikora 70 50 40 0 160
6. Adam Michałkiewicz 50 0 70 0 120
6. Filip Guść 0 0 50 70 120
6. Stanley Gu 40 0 0 80 120
7. Kuba Brzozowski 0 0 50 60 110
8. Alan Lisewski 0 60 0 40 100
8. Szymon Kodrzycki 0 50 0 50 100
8. Tomek Żuk 0 40 0 60 100
9. Paweł Wilma 50 40 0 0 90
9. Filip Turzyński 0 50 0 40 90
10. Wiktor Zabielski 0 40 40 0 80
10. Artur Piątkowski 0 40 0 40 80
11. Radek Jarocki 60 0 0 0 60
12. Wiktor Rześny 0 0 0 50 50
13. Paweł Hasik 0 0 0 40 40
14. Filip Unton 0 30 0 0 30
14. Bartek Janyk 0 30 0 0 30
14. Hubert Baranowski 0 0 30 0 30
Do 13 lat dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Ola Toczyłowska 100 80 100 70 350
1. Lena Grabińska 80 100 70 80 330
2. Amelia Osowska 70 70 60 60 260
3. Amelia Szawłowska 60 50 50 70 230
4. Tosia Kass 0 60 40 0 100
4. Maja Welicka 0 0 0 100 100
5. Nadia Więckowicz 0 0 80 0 80
6. Marysia Andrulewicz 0 0 0 60 60
7. Sandra Dąbrowska 50 0 0 0 50
7. Marta Rześna 0 0 0 50 50
8. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 0 0 40
Dziewczyny od 13 lat
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Kornelia Kozieł 100 100 100 100 400
2. Agnieszka Grużewska 80 0 80 80 240
3. Amelia Maciaszczyk 70 0 0 0 70
3. Gosia Pękalska 0 0 70   70
Chłopcy od 13 lat
Miejsce Imię i nazwisko Nr 1 NR 2 NR 3 NR 4 Suma
1. Mateusz Przyborski 100 100 50 100 350
2. Piotr Kaźmierczak 80 50 100 50 280
3. Mateusz Orent 60 70 70 70 270
4. Filip Kępka 40 80 60 50 230
5. Bartosz Sampolski 50 60 50 60 220
6. Maciej Zbawicki 50 50 60 40 200
7. Piotr Wilma 40 50 0 0 90
8. Piotr Kuszewski 0 0 80 0 80
8. Krzysztof Kujawa 40 0 0 40 80
8. Mateusz Rydzkowski 0 0 0 80 80
9. Dawid Walczyk 70 0 0 0 70
10. Oskar Zielonka 0 50 0 0 50
10. Igor Saladiak 0 0 50 0 50
11. Wiktor Cieszyński 0 40 0 0 40
11. Kacper Ślizewski 0 0 0 40 40

Klasyfikacja po III Turnieju (26.01) o Puchar Trzech Akademii

Kategoria do 10 lat chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 Turniej nr 3 Nr 4 NR 5 SUMA
1. Filip Turzyński 100 100 80 0 0 280
2. Wiktor Rześny 70 70 100 0 0 240
3. Szymon Olawa 80 80 60 0 0 220
4. Piotr Banaszak 60 50 50 0 0 160
4. Maciek Rysowski 40 50 70 0 0 160
5. Nikodem Cechorz 0 50 50 0 0 100
6. Tomek Lipiński 0 60 0 0 0 60
7. Dawid Michałkiewicz 50 0 0 0 0 50
7. Bruno Grabowski 50 0 0 0 0 50
7. Jan Laube 0 50 0 0 0 50
8. Jan Hadrich 0 40 0 0 0 40
8. Piotr Piątkowski 0 40 0 0 0 40
8. Jan Kwiatkowski 0 40 0 0 0 40
8. Filip Kłosowski 0 0 40 0 0 40
Kategoria do 10 lat dziewczyny
1. Amelia Szawłowska 100 100 100 0 0 300
2. Marta Rześna 80 80 70 0 0 230
3. Martyna Krasińska 60 70 80 0 0 210
4. Helena Mikołajczyk 70 0 0 0 0 70
5. Marcelina Kręcicka 0 60 0 0 0 60
6. Julia Czarnecka 50 0 0 0 0 50
Kategoria do 13 lat chłopcy
1. Piotr Szydłowski 100 100 80 0 0 280
2. Mikołaj Zdebski 80 80 100 0 0 260
3. Franek Drygas 50 70 70 0 0 190
4. Antek Sikora 70 50 40 0 0 160
5. Maks Kaczmarek 40 50 30 0 0 120
5. Adam Michałkiewicz 50 0 70 0 0 120
6. Paweł Wilma 50 40 0 0 0 90
7. Wiktor Zabielski 0 40 40 0 0 80
8. Radek Jarocki 60 0 0 0 0 60
8. Alan Lisewski 0 60 0 0 0 60
9. Szymon Kodrzycki 0 50 0 0 0 50
9. Filip Turzyński 0 50 0 0 0 50
9. Filip Guść 0 0 50 0 0 50
9. Kuba Brzozowski 0 0 50 0 0 50
10. Stanley Gu 40 0 0 0 0 40
10. Artur Piątkowski 0 40 0 0 0 40
10. Tomek Żuk 0 40 0 0 0 40
11. Filip Unton 0 30 0 0 0 30
11. Bartek Janyk 0 30 0 0 0 30
11. Hubert Baranowski 0 0 30 0 0 30
Kategoria do 13 lat dziewczyny
1. Ola Toczyłowska 100 80 100 0 0 280
2. Lena Grabińska 80 100 70 0 0 250
3. Amelia Osowska 70 70 60 0 0 200
4. Amelia Szawłowska 60 50 50 0 0 160
5. Tosia Kass 0 60 40 0 0 100
6. Nadia Więckowicz 0 0 80 0 0 80
7. Sandra Dąbrowska 50 0 0 0 0 50
8. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 0 0 0 40
Kategoria od 13 lat dziewczyny
1. Kornelia Kozieł 100 100 100 0 0 300
2. Agnieszka Grużewska 80 0 80 0 0 160
3. Amelia Maciaszczyk 70 0 0 0 0 70
3. Gosia Pękalska 0 0 70     70
Kategoria od 13 lat chłopcy
1. Mateusz Przyborski 100 100 50 0 0 250
2. Piotr Kaźmierczak 80 50 100 0 0 230
3. Mateusz Orent 60 70 70 0 0 200
4. Filip Kępka 40 80 60 0 0 180
5. Bartosz Sampolski 50 60 50 0 0 160
5. Maciej Zbawicki 50 50 60 0 0 160
6. Piotr Wilma 40 50 0 0 0 90
7. Piotr Kuszewski 0 0 80 0 0 80
8. Dawid Walczyk 70 0 0 0 0 70
9. Oskar Zielonka 0 50 0 0 0 50
9. Igor Saladiak 0 0 50 0 0 50
10. Krzysztof Kujawa 40 0 0 0 0 40
10. Wiktor Cieszyński 0 40 0 0 0 40
Kulanka dziewczynki
1. Ola Pękalska 0 100 100 0 0 200
2. Maja Fąferek 0 70 100 0 0 170
3. Marcelina Kręcicka 80 0 0 0 0 80
3. Ala Sterlińska 0 80 0 0 0 80
3. Emilia Wasilewska 0 80 0 0 0 80
4. Lena Starzyńska 70 0 0 0 0 70
5. Emilia Romanowska 0 60 0 0 0 60
Kulanka chłopcy
1. Mateusz Kaźmierczak 100 100 0 0 0 200
2. Natan Jankowski 0 0 100 0 0 100
3. Jaś Koenner 0 80 0 0 0 80
4. Wiktor Unton 0 70 0 0 0 70
4. Julek Laskowski 0 70 0 0 0 70
5. Miłosz Wilma 60 0 0 0 0 60

 

 



26.01.2019  III Turniej o Puchar Trzech Akademii
Miejsce: Gdańsk Osowa – korty Siedleckiego 14
i Reda, Łąkowa 59


Reda
do lat 13 chłopcy -11.10 – start zapisów; start gier 11.20
do lat 13 dziewczynki – 13.15 – start zapisów; start gier 13.30
kulanka – 14.30 – start zapisów
dziewczynki do lat 10 – 16.00 start zapisów; start gier 16.20
chłopcy do lat 10 – 17.00 start zapisów; 17.20 Start gier – 17.20

 

Gdańsk Osowa
  Starszaki – 14 lat i starsze
godzina 12.10 – chłopcy zapisy, start gier 12.20
13.30 – dziewczyny zapisy, start gier 13.40


Zapraszamy.


Klasyfikacja po II Turnieju (01.12.2018) o Puchar Trzech Akademii

Do 10 lat chłopcy
Miejsce Uczestnik Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Filip T. 100 100 0 0 0 200
2. Szymon O. 80 80 0 0 0 160
3. Wiktor R. 70 70 0 0 0 140
4. Piotr B. 60 50 0 0 0 110
5. Maciek R. 40 50 0 0 0 90
6. Tomek L. 0 60 0 0 0 60
7. Dawid M. 50 0 0 0 0 50
7. Bruno G. 50 0 0 0 0 50
7. Jan L. 0 50 0 0 0 50
7. Nikodem C. 0 50 0 0 0 50
8. Jan H. 0 40 0 0 0 40
8. Piotr P. 0 40 0 0 0 40
8. Jan K. 0 40 0 0 0 40
               
Do 10 lat – dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Amelia Sz. 100 100 0 0 0 200
2. Marta Rz. 80 80 0 0 0 160
4. Martyna K. 60 70 0 0 0 130
4. Helena M. 70 0 0 0 0 70
5. Marcelina K. 0 60 0 0 0 60
6. Julia Cz. 50 0 0 0 0 50
Do 13 lat – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Piotr Sz. 100 100 0 0 0 200
2. Mikołaj Z. 80 80 0 0 0 160
3. Antek S. 70 50 0 0 0 120
3. Franek D. 50 70 0 0 0 120
4. Paweł W. 50 40 0 0 0 90
4. Maks K. 40 50 0 0 0 90
5. Radek J. 60 0 0 0 0 60
5. Alan L. 0 60 0 0 0 60
6. Adam M. 50 0 0 0 0 50
6. Szymon K. 0 50 0 0 0 50
6. Filip T. 0 50 0 0 0 50
7. Stanley Gu 40 0 0 0 0 40
7. Wiktor Z. 0 40 0 0 0 40
7. Artur P. 0 40 0 0 0 40
7. Tomek Ż. 0 40 0 0 0 40
8. Filip U. 0 30 0 0 0 30
8. Bartek J. 0 30 0 0 0 30
    0 0 0 0 0 0
Do 13 lat – dziewczyny
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Ola T. 100 80 0 0 0 180
1. Lena G. 80 100 0 0 0 180
2. Amelia O. 70 70 0 0 0 140
3. Amelia Sz. 60 50 0 0 0 110
4. Tosia K. 0 60 0 0 0 60
5. Sandra D. 50 0 0 0 0 50
6. Wiktoria W. 40 0 0 0 0 40
    0 0 0 0 0 0
Od 13 lat – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Mateusz P. 100 100 0 0 0 200
2. Piotr K. 80 50 0 0 0 130
2. Mateusz O. 60 70 0 0 0 130
3. Filip K. 40 80 0 0 0 120
4. Bartosz S. 50 60 0 0 0 110
5. Maciej Z. 50 50 0 0 0 100
6. Piotr W. 40 50 0 0 0 90
7. Dawid W. 70 0 0 0 0 70
8. Oskar Z. 0 50 0 0 0 50
9. Krzysztof K. 40 0 0 0 0 40
9. Wiktor C. 0 40 0 0 0 40
    0 0 0 0 0 0
Od 13 lat – dziewczyny
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Kornelia K. 100 100 0 0 0 200
2. Agnieszka G. 80 0 0 0 0 80
3. Amelia M. 70 0 0 0 0 70
              0
Kulanka – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Mateusz K. 100 100 0 0 0 200
2. Jaś K. 0 80 0 0 0 80
3. Wiktor U. 0 70 0 0 0 70
3. Julek L. 0 70 0 0 0 70
4. Miłosz W. 60 0 0 0 0 60
    0   0 0 0 0
Kulanka – dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko Turniej nr 1 Turniej nr 2 nr 3 nr 4 nr 5 Suma
1. Ola P. 0 100 0 0 0 100
2. Marcelina K. 80 0 0 0 0 80
2. Ala S. 0 80 0 0 0 80
2. Emilia W. 0 80 0 0 0 80
3. Lena S. 70 0 0 0 0 70
3. Maja F. 0 70 0 0 0 70
4. Emilia R. 0 60 0 0 0 60
    0 0 0 0 0 0

II Turniej o Puchar Trzech Akademii
01.12.2018 sobota
Miejsce: Gdańsk Osowa – korty Siedleckiego 14
i Reda, Łąkowa 59


GDAŃSK OSOWA

do lat 13 chłopcy – 11.45 – start zapisów
do lat 13 dziewczynki – 13.30 – start zapisów
dziewczynki do lat 10 – 16.00 start zapisów
chłopcy do lat 10 – 17.00 start zapisów
kulanka – 14.45 – start zapisówREDA – Starszaki – 14 lat i starszegodzina 11.45 – chłopcy zapisy
13.30 – dziewczyny zapisy
2turniej

Szczegóły Turnieju:

Gdańsk Osowa

do lat 13 chłopcy - 11.45 start zapisów
12.00 koniec zapisów
rozgrzewka 12.00 do 12.10
12.10 start gier

do lat 13 dziewczynki – 13.30 start zapisów
13.40 koniec zapisów
13.50 start gier ( razem z drugą rundą chłopców)

 

dziewczynki do lat 10 – godzina 16.00 start zapisów
 16.10 koniec zapisów
 16.20 start gier
chłopcy do lat 10 – 17.00 start zapisów
 17.10 koniec zapisów
 17.20  start gier razem z dziewczynkami

Zasady gry do lat 10

gramy piłką z kropką na 3/4 kortu
pierwsza runda każdy z każdym
system punktowy dopasowany do ilości graczy

Kulanka
– 14.45 start zapisów oraz do mini turnieju dla najmniejszych. Kulanka dedykowana jest NajNajom – naszym najmłodszym podopiecznym.
Zasady mini turnieju: siatki rozstawione w poprzek kortu, gramy pączkami prawdopodobnie w tym samym czasie, co kulanka: np. 2 boiska do kulanki na jednej stronie kortu a z drugiej 2 korty w poprzek.

 

REDA – Starszaki – 14 lat i starsze

godzina 11.45 chłopcy zapisy
12.00 start gier
13.30 dziewczyny
13.45 start gier razem z 2 rundą chłopaków
 
Zasady gier:
Gramy tie-breaki lub super tie-breaki, z serwisem i wszystkimi zasadami tenisowymi, serwis z góry, z dołu niemile widziany ale akceptowalny – normalne piłki.
Pierwsza runda gra w grupach systemem każdy z każdym.
Najlepszych 2 z grup (lub inaczej,  w zależności od ilości dzieci i ilości grup) wychodzi do drabinki i druga runda rozgrywana systemem pucharowym (przegrany odpada).

Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Wyniki pierwszego turnieju o Puchar Trzech Akademii, który odbył się 6 października 2018.
Dziewczyny do lat 10

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Amelia Sz. 100 0 0 0 0 100
2. Marta Rz. 80 0 0 0 0 80
3. Helena M. 70 0 0 0 0 70
4. Martyna K. 60 0 0 0 0 60
5. Julia Cz. 50 0 0 0 0 50
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Filip T. 100 0 0 0 0 100
2. Szymon O. 80 0 0 0 0 80
3. Wiktor Rz. 70 0 0 0 0 70
4. Piotr B. 60 0 0 0 0 60
5. Dawid M. 50 0 0 0 0 50
5. Bruno G. 50 0 0 0 0 50
6. Maciek R. 40 0 0 0 0 40
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

 

Dziewczyny do lat 13

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Ola T. 100 0 0 0 0 100
2. Lena G. 80 0 0 0 0 80
3. Amelia O. 70 0 0 0 0 70
4. Amelia S. 60 0 0 0 0 60
5. Sandra D. 50 0 0 0 0 50
6. Wiktoria W. 40 0 0 0 0 40
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

 

Chłopcy do lat 13

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Piotr Sz. 100 0 0 0 0 100
2. Mikołaj Z. 80 0 0 0 0 80
3. Antek S. 70 0 0 0 0 70
4. Radek J. 60 0 0 0 0 60
5. Franek D. 50 0 0 0 0 50
5. Paweł W. 50 0 0 0 0 50
5. Adam M. 50 0 0 0 0 50
6. Maks K. 40 0 0 0 0 40
6. Stanley G. 40 0 0 0 0 40
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0

 

Dziewczyny od lat 13

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Kornelia K. 100 0 0 0 0 100
2. Agnieszka Gr. 80 0 0 0 0 80
3. Amelia M. 70 0 0 0 0 70
0

 

Chłopcy od lat 13

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Mateusz P. 100 0 0 0 0 100
2. Piotr K. 80 0 0 0 0 80
3. Dawid W. 70 0 0 0 0 70
4. Mateusz O. 60 0 0 0 0 60
5. Bartosz S. 50 0 0 0 0 50
5. Maciej Z. 50 0 0 0 0 50
6. Filip Kę. 40 0 0 0 0 40
6. Piotr W. 40 0 0 0 0 40
6. Krzysztof K. 40 0 0 0 0 40
0 0 0 0 0 0

 

Kulanka

Miejsce Imię i nazwisko Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Turniej 4 Turniej 5 Liczba punktów
1. Mateusz K. 100 0 0 0 0 100
2. Marcelina K. 80 0 0 0 0 80
3. Lena St. 70 0 0 0 0 70
4. Miłosz W. 60 0 0 0 0 60
0 0 0 0 0 0

Turniej o Puchar Trzech Akademii – 06.10.2018
sobota – start godzina 12.00
17
Wznawiamy walkę o puchary w Turnieju o Puchar Trzech Akademii.
Zapraszamy w sobotę na korty w Wielkim Kacku, ulica Orna.
Korty Orna w mapach Google
12.00 kategoria KULANKA
13.00 kategoria do 13 lat
15.00 kategoria do 10 lat
17.00 kategoria powyżej 13 lat
Dla uczestników szkółek z trzech Akademii : 0zł
Dla pozostałych chętnych wpisowe wynosi 80 zł
Organizatorzy:
Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544
Szkoła Tenisowa Active-Zone: 731 885 881
WKS Flota Gdynia: 694 194 903
Serdecznie zapraszamy!

Turniej wakacyjny dla dzieci i dorosłych
04.08.2018

Sobota – start godzina 10.00
Miejsce: Korty MOSiR Reda, ulica Łąkowa 59Zapraszamy Wszystkich chętnych do gry już w najbliższą sobotę. Przyświeca mu maksyma: „Zamiast smażyć się na plaży, gra na korcie mi się marzy” .

Startujemy o godzinie 10.00 – single dla dorosłych
Godzina 12.00 – dzieci
Godzin 13.00 – deble i miksty dorośli
Gramy systemem każdy z każdym, w grupie.

Kontakt 731 885 881

Zapraszamy.

 


 

Turniej na zakończenie roku szkolnego
23.06.2018 – sobota

Reda – korty MOSIR – start godzina 10.00
Już na pełnym luzie, ale jeszcze z dużą dawką emocji, to dobry czas aby tę energię spożytkować na korcie. Zapraszamy tych większych i tych mniejszych sympatyków tenisa.

Wcześniejsze zapisy mile widziane u trenera Michała – 731885881, najlepiej do piątku do godziny 20.00.

Dzieci zagrają w swoich kategoriach a dorośli single/deble/miksty

Wpisowe – 30 zł

Już dziś zapraszamy :)


 

V Turniej o Puchar Trzech Akademii – 09.06.2018
Turniej Finałowy w Gdyni

9

do lat 10 włącznie Chwarzno (ulica Amona – przy Szkole Podstawowej na Chwarznie)-  godzina 12.00 (zapisy 11.45)
powyżej lat 13 Chwarzno   (ulica Amona) – godzina 14.00 (zapisy 13.45)
kulanka: Kack (ulica Orna – przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku) – godzina 13.30 (zapisy 13.15)
Korty Orna w mapach Google
Do lat 13 Wielki Kack (ulica Orna) – godzina 14.30 (zapisy 14.15)
 Organizatorzy:

Akademia Active-Zone: 731 885 881
Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544
WKS Flota Gdynia: 694 194 903


Tabela wyników na dzień 19.05.2018

klasyfikacja zawodników w Turniejach o Super Puchar 3 Akademii 2017-2018
Kategoria do 10 lat – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Maks Kaczmarek 100 100 100 80 0 380
2. Szymon Olawa 50 60 60 70 0 240
3. Antek Sikora 0 50 70 100 0 220
4. Wiktor Rześny 60 70 80 0 0 210
5. Maciek Rysowski 50 50 0 60 0 160
6. Franek Witkowski 40 30 30 0 0 100
7. Maciek Klarman 50 0 40 0 0 90
7. Staś Żebrowski 50 0 40 0 0 90
9. Jan Matuszewski 80 0 0 0 0 80
9. Nikodem Cechosz 40 40 0 0 0 80
9. Radek Jarocki 0 80 0 0 0 80
9. Maks Nowak 0 40 40 0 0 80
13. Natan Jankowski 0 0 30 40 0 70
13. Filip Turzyński 70 0 0 0 0 70
13. Filip Kłosowski 40 30 0 0 0 70
16. Mikołaj Trębowicz 0 0 0 50 0 50
17. Jaś Laube 40 0 0 0 0 40
17. Karol Kasprzak 40 0 0 0 0 40
19. Bruno Trębowicz 0 0 0 30 0 30
Kategoria do 10 lat – dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Lena Grabińska 100 80 80 100 0 360
2. Amelia Osowska 70 100 100 80 0 350
3. Amelia Szawłowska 80 50 70 0 0 200
3. Maja Niedziela 60 70 0 70 0 200
5. Nadia Węckowicz 50 60 60 0 0 170
6. Marta Rześna 50 0 50 0 0 100
7. Agata Mankiewicz 0 0 0 60 0 60
8. Weronika Kwolek 50 0 0 0 0 50
9. Natalia Koczara 40 0 0 0 0 40
Kategoria do 13 lat – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Dawid Walczyk 100 100 100 0 0 300
2. Piotr Szydłowski 0 80 80 100 0 260
3. Franek Drygas 50 40 60 80 0 230
4. Alan Lisewski 60 0 50 60 0 170
4. Mikołaj Zdebski 50 50 0 70 0 170
6. Kuba Cychylik 80 50 0 0 0 130
7. Paweł Wilma 50 30 0 40 0 120
7. Filip Guść 40 30 50 0 0 120
7. Kamil Kłosowski 70 50 0 0 0 120
7. Wiktor Zabielski 30 30 30 30 0 120
11. Szymon Kodrzycki 40 40 30 0 0 110
12. Maksymilian Piontke 50 40 0 0 0 90
13. Krzysztof Bielówka 40 0 40 0 0 80
14. Tomasz Żuk 0 40 30 0 0 70
14. Michał Gronalewski 40 30 0 0 0 70
14. Kuba Brzozowski 0 0 70 0 0 70
14. Jarocki Radek 0 70 0 0 0 70
18. Wiktor Cieszyński 30 30 0 0 0 60
18. Radek Paszulewicz 0 60 0 0 0 60
20. Kacper Stefanowicz 0 0 0 50 0 50
20. Mateusz Orent 0 50 0 0 0 50
20. Adam Michałkiewicz 0 0 50 0 0 50
23. Filip Unton 0 0 40 0 0 40
23. Janek Matuszewski 0 0 40 0 0 40
25. Bartek Koczara 0 30 0 0 0 30
25. Stanley Gu 0 30 0 0 0 30
Kategoria do 13 lat – dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Kornelia Kozieł 70 50 100 100 0 320
2. Antonina Kass 100 100 60 50 0 310
2. Katarzyna Walentynowicz 80 80 70 80 0 310
4. Lena Grabińska 40 60 80 60 0 240
5. Julia Jasińska 0 50 50 30 0 130
6. Sandra Dąbrowska 0 70 40 0 0 110
7. Aleksandra Kot 0 0 0 70 0 70
7. Amelia Bożyk 0 40 0 30 0 70
9. Weronika Krella 60 0 0 0 0 60
10. Matylda Przeniosło 0 0 0 40 0 40
10. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 0 0 0 40
10. Anna Weisbrot 0 40 0 0 0 40
10. Krysia Pyra 0 0 40 0 0 40
13. Klaudia Blomok 0 30 0 0 0 30
13. Amelia Osowska 0 0 0 30 0 30
13. Olga Józefczuk 0 0 0 30 0 30
Kategoria od 13 lat – dziewczyny
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Marta Mączka 0 100 100 100 0 300
2. Agnieszka Grużewska 100 80 0 80 0 260
3. Kornelia Kozieł 0 0 80 70 0 150
4. Agata Józewczuk 0 40 0 60 0 100
5. Małogrzata Pękalska 80 0 0 0 0 80
6. Justyna Palikowska 0 0 70 0 0 70
6. Agnieszka Czapla 70 0 0 0 0 70
6. Jagoda Wójcik 0 70 0 0 0 70
9. Ania Bierówka 0 0 60 0 0 60
9. Paula Jarocka 0 60 0 0 0 60
Kategoria od 13 lat – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Piotr Kaźmierczak 60 100 100 80 0 340
2. Mateusz Przyborski 100 70 50 100 0 320
3. Bartosz Sampolski 50 50 60 50 0 210
4. Filip Kępka 80 50 40 20 0 190
5. Mateusz Rydzkowski 0 80 80 0 0 160
5. Jeremiasz Dados 70 40 50 0 0 160
7. Piotr Kuszewski 0 50 70 0 0 120
8. Maciej Zbawicki 0 0 40 70 0 110
8. Oskar Zielonka 30 40 0 40 0 110
10. Oskar Prokop 50 50 0 0 0 100
11. Wiktor Dustet- Kuś 0 0 50 30 0 80
11. Piotr Wilma 50 30 0 0 0 80
13. Kuba Runiewicz 0 60 0 0 0 60
13. Paweł Talarczyk 0 0 0 60 0 60
15. Igor Wójcik 50 0 0 0 0 50
16. Kacper Ślizewski 0 0 40 0 0 40
16. Aleks Kwaśnica 0 40 0 0 0 40
18. Aleksander Goleń 30 0 0 0 0 30
18. Wiktor Wójcik 30 0 0 0 0 30
18. Tomasz Żuk 30 0 0 0 0 30
18. Kacper Pankowski 0 30 0 0 0 30
18. Kajetan Gwiazda 0 30 0 0 0 30
18. Krzysztof Klusek 0 30 0 0 0 30
Kulanka – dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Lena Starzyńska 80 80 80 100 0 340
2. Maja Fąferek 0 100 70 80 0 250
2. Zosia Stępień 70 0 100 0 0 170
4. Gabrysia Bobrowska 100 0 0 0 0 100
5. Matylda Fąferek 0 80 0 0 0 80
5. Ala Sterninska 0 0 80 0 0 80
7. Iza Dargacz 60 0 0 0 0 60
Kulanka – chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 Liczba punktów
1. Franek Salamon 70 60 70 100 0 300
2. Jaś Hedrich 80 80 100 0 0 260
3. Natan Jankowski 0 70 70 80 0 220
4. Nikodem Cechosz 100 100 0 0 200
5. Mateusz Kaźmierczak 0 100 0 60 0 160
6. Filip Kłosowski 60 70 0 0 0 130
7. Ignacy Szynkowski 60 0 50 0 0 110
8. Szymon Górski 0 0 80 0 0 80
9. Mikołaj Trębowski 0 0 0 70 0 70
10. Franek Witkowski 0 0 60 0 0 60
10. Jaś Cychylik 60 0 0 0 0 60
10. Marcin Winiszewski 60 0 0 0 0 60

19.05.2018 – sobota
IV Turniej o Puchar Trzech Akademii
Miejsce: korty  REDA, Łąkowa 59
Start – wkrótce dokładny grafik.
 IV Turniej
To już czwarta odsłona naszego Turnieju. Tym razem zagramy w Redzie, w następujących grupach:
- kulanka
- do lat 10 włącznie: chłopcy i dziewczynki
- do lat 13: chłopcy i dziewczynki
- powyżej lat 13 : chłopcy i dziewczynki
 
Godziny poszczególnych grup:
– kulanka 13.00
– do lat 10 włącznie: chłopcy i dziewczynki 12.30
– do lat 13: chłopcy i dziewczynki 14.30
– powyżej lat 13 : chłopcy i dziewczynki 11.00

Kontakt: trener Michał – 731 885 881

Organizatorzy:
Akademia Active-Zone: 731 885 881
Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544
WKS Flota Gdynia: 694 194 903



Tabela wyników na dzień 26.04.2018

klasyfikacja zawodników w Turniejach o Super Puchar 3 Akademii 2017-2018
Kulanka chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Jaś Hedrich 80 80 100 0 0 260
2. Nikodem Cechosz 100 100 0 0 0 200
2. Franek Salamon 70 60 70 0 0 200
4. Natan Jankowski 0 70 70 0 0 140
5. Filip Kłosowski 60 70 0 0 0 130
6. Ignacy Szynkowski 60 0 50 0 0 110
7. Mateusz Kaźmierczak 0 100 0 0 0 100
8. Szymon Górski 0 0 80 0 0 80
9. Franek Witkowski 0 0 60 0 0 60
9. Jaś Cychylik 60 0 0 0 0 60
9. Marcin Winiszewski 60 0 0 0 0 60
               
Kulanka dziewczynki
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Lena Starzyńska 80 80 80 0 0 240
2. Maja Fąferek 0 100 70 0 0 170
2. Zosia Stępień 70 0 100 0 0 170
4. Gabrysia Bobrowska 100 0 0 0 0 100
5. Matylda Fąferek 0 80 0 0 0 80
5. Ala Sterninska 0 0 80 0 0 80
7. Iza Dargacz 60 0 0 0 0 60
8. Julia Żebrowska 50 0 0 0 0 50
               
Dziewczynki do 10 lat
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Amelia Osowska 70 100 100 0 0 270
2. Lena Grabińska 100 80 80 0 0 260
3. Amelia Szawłowska 80 50 70 0 0 200
4. Nadia Węckowicz 50 60 60 0 0 170
5. Maja Niedziela 60 70 0 0 0 130
6. Marta Rześna 50 0 50 0 0 100
7. Weronika Kwolek 50 0 0 0 0 50
8. Natalia Koczara 40 0 0 0 0 40
               
Chłopcy do 10 lat
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Maks Kaczmarek 100 100 100 0 0 300
2. Wiktor Rześny 60 70 80 0 0 210
3. Szymon Olawa 50 60 60 0 0 170
4. Antek Sikora 0 50 70 0 0 120
5. Maciek Rysowski 50 50 0 0 0 100
5. Franek Witkowski 40 30 30 0 0 100
7. Maciek Klarman 50 0 40 0 0 90
7. Staś Żebrowski 50 0 40 0 0 90
9. Jan Matuszewski 80 0 0 0 0 80
9. Nikodem Cechosz 40 40 0 0 0 80
9. Radek Jarocki 0 80 0 0 0 80
9. Maks Nowak 0 40 40 0 0 80
13. Filip Turzyński 70 0 0 0 0 70
13. Filip Kłosowski 40 30 0 0 0 70
15. Jaś Laube 40 0 0 0 0 40
15. Karol Kasprzak 40 0 0 0 0 40
17. Natan Jankowski 0 0 30 0 0 30
               
Dziewczyny do lat 13
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Antonina Kass 100 100 60 0 0 260
2. Katarzyna Walentynowicz 80 80 70 0 0 230
3. Kornelia Kozieł 70 50 100 0 0 220
4. Lena Grabińska 40 60 80 0 0 180
5. Sandra Dąbrowska 0 70 40 0 0 110
6. Julia Jasińska 0 50 50 0 0 100
7. Weronika Krella 60 0 0 0 0 60
8. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 0 0 0 40
8. Amelia Bożyk 0 40 0 0 0 40
8. Anna Weisbrot 0 40 0 0 0 40
8. Krysia Pyra 0 0 40 0 0 40
12. Klaudia Blomok 0 30 0 0 0 30
               
Chłopcy do lat 13
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Dawid Walczyk 100 100 100 0 0 300
2. Piotr Szydłowski 0 80 80 0 0 160
3. Franek Drygas 50 40 60 0 0 150
4. Kuba Cychylik 80 50 0 0 0 130
5. Filip Guść 40 30 50 0 0 120
5. Kamil Kłosowski 70 50 0 0 0 120
7. Szymon Kodrzycki 40 40 30 0 0 110
7. Alan Lisewski 60 0 50 0 0 110
9. Mikołaj Zdebski 50 50 0 0 0 100
10. Wiktor Zabielski 30 30 30 0 0 90
10. Maksymilian Piontke 50 40 0 0 0 90
12. Paweł Wilma 50 30 0 0 0 80
12. Krzysztof Bielówka 40 0 40 0 0 80
14. Tomasz Żuk 0 40 30 0 0 70
14. Michał Gronalewski 40 30 0 0 0 70
14. Kuba Brzozowski 0 0 70 0 0 70
14. Jarocki Radek 0 70 0 0 0 70
18. Wiktor Cieszyński 30 30 0 0 0 60
18. Radek Paszulewicz 0 60 0 0 0 60
20. Mateusz Orent 0 50 0 0 0 50
20. Adam Michałkiewicz 0 0 50 0 0 50
22. Filip Unton 0 0 40 0 0 40
22. Janek Matuszewski 0 0 40 0 0 40
24. Bartek Koczara 0 30 0 0 0 30
24. Stanley Gu 0 30 0 0 0 30
               
Dziewczyny od lat 13
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Marta Mączka 0 100 100 0 0 200
2. Agnieszka Grużewska 100 80 0 0 0 180
3. Kornelia Kozieł 0 0 80 0 0 80
3. Małogrzata Pękalska 80 0 0 0 0 80
5. Justyna Palikowska 0 0 70 0 0 70
5. Agnieszka Czapla 70 0 0 0 0 70
5. Jagoda Wójcik 0 70 0 0 0 70
8. Ania Bierówka 0 0 60 0 0 60
8. Paula Jarocka 0 60 0 0 0 60
10. Agata Józewczuk 0 40 0 0 0 40
               
Chłopcy od 13 lat
Miejsce Imię i nazwisko nr 1 nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Liczba punktów
1. Piotr Kaźmierczak 60 100 100 0 0 260
2. Mateusz Przyborski 100 70 50 0 0 220
3. Filip Kępka 80 50 40 0 0 170
4. Mateusz Rydzkowski 0 80 80 0 0 160
4. Jeremiasz Dados 70 40 50 0 0 160
5. Bartosz Sampolski 50 50 60 0 0 160
7. Piotr Kuszewski 0 50 70 0 0 120
8. Oskar Prokop 50 50 0 0 0 100
9. Piotr Wilma 50 30 0 0 0 80
10. Oskar Zielonka 30 40 0 0 0 70
11. Kuba Runiewicz 0 60 0 0 0 60
12. Igor Wójcik 50 0 0 0 0 50
12. Wiktor Dustet- Kuś 0 0 50 0 0 50
14. Kacper Ślizewski 0 0 40 0 0 40
14. Maciej Zbawicki 0 0 40 0 0 40
14. Aleks Kwaśnica 0 40 0 0 0 40
17. Aleksander Goleń 30 0 0 0 0 30
17. Wiktor Wójcik 30 0 0 0 0 30
17. Tomasz Żuk 30 0 0 0 0 30
17. Kacper Pankowski 0 30 0 0 0 30
17. Kajetan Gwiazda 0 30 0 0 0 30
17. Krzysztof Klusek 0 30 0 0 0 30


21.04.2018

Miejsce: Gdańska Osowa
Trzeci Turniej Tenisowy o Super Puchar Trzech Akademii

Start gier: 12.00

Kategorie:
Do 10 lat włącznie – 12.00
Kulanka – 14.20
Do 13 lat – 15.00
Od 13 lat open – 17.30

Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem interesującej Państwa grupy w celu dokonania zapisów.
Miejsce: Korty Osowa, ul. Siedleckiego 14
Wjazd od ulicy Niedziałkowskiego.

Wstęp bezpłatny dla dzieci ze szkółek Active-zone, GAT oraz WKS Flota Gdynia. Dzieci spoza tych szkółek – 80zł/osoba.

Organizatorzy:
Akademia Active-Zone: 731 885 881
Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544
WKS Flota Gdynia: 694 194 903

 

Wyniki Turniejów o Puchar Trzech Akademii 2017/2018

Miejsce Imię i nazwisko 25.11 Osowa 9.12  Gdynia T. 3 T. 4 T. 5 T. 6 T. 7 suma
Chłopcy do lat 13
1. Dawid Walczyk 100 100 200
2. Kuba Cychylik 80 50 130
3. Kamil Kłosowski 70 50 120
4. Mikołaj Zdebski 50 50 100
5. Maksymilian Piontke 50 40 90
5. Franek Drygas 50 40 90
6. Paweł Wilma 50 30 80
6. Szymon Kodrzycki 40 40 80
6. Piotr Szydłowski 0 80 80
7. Filip Guść 40 30 70
7. Michał Gronalewski 40 30 70
7. Jarocki Radek 0 70 70
8. Alan Lisewski 60 0 60
8. Wiktor Cieszyński 30 30 60
8. Wiktor Zabielski 30 30 60
8. Radek Paszulewicz 0 60 60
9. Mateusz Orent 0 50 50
10. Krzysztof Bielówka 40 0 40
10. Tomasz Żuk 0 40 40
11. Bartek Koczara 0 30 30
11. Stanley Gu 0 30 30
Dziewczyny do 13 lat
1. Antonina Kass 100 100 200
2. Katarzyna Walentynowicz 80 80 160
3. Kornelia Kozieł 70 50 120
4. Lena Grabińska 40 60 100
5. Sandra Dąbrowska 0 70 70
6. Weronika Krella 60 0 60
7. Julia Jasińska 0 50 50
8. Wiktoria Wohlfahrt 40 0 40
8. Amelia Bożyk 0 40 40
8. Anna Weisbrot 0 40 40
9. Klaudia Blomok 0 30 30
Dziewczyny do lat 10 
1. Lena Grabińska 100 80 180
2. Amelia Osowska 70 100 170
3. Amelia Szawłowska 80 50 130
3. Maja Niedziela 60 70 130
4. Nadia Węckowicz 50 60 110
5. Marta Rześna 50 0 50
5. Weronika Kwolek 50 0 50
6. Natalia Koczara 40 0 40
Chłopcy do lat 10
1. Maks Kaczmarek 100 100 200
2. Wiktor Rześny 60 70 130
3. Szymon Olawa 50 60 110
4. Maciek Rysowski 50 50 100
5. Jan Matuszewski 80 0 80
5. Nikodem Cechosz 40 40 80
5. Radek Jarocki 0 80 80
6. Filip Turzyński 70 0 70
6. Filip Kłosowski 40 30 70
6. Franek Witkowski 40 30 70
7. Maciek Klarman 50 0 50
7. Staś Żebrowski 50 0 50
7. Antek Sikora 0 50 50
8. Jaś Laube 40 0 40
8. Karol Kasprzak 40 0 40
8. Maks Nowak 0 40 40
Dziewczyny od lat 13
1.  Agnieszka Grużewska 100 80 180
2. Marta Mączka 0 100 100
3. Małogrzata Pękalska 80 0 80
4. Agnieszka Czapla 70 0 70
4. Jagoda Wójcik 0 70 70
5. Paula Jarocka 0 60 60
6. Agata Józewczuk 0 40 40
Chłopcy od 13 lat
1. Mateusz Przyborski 100 70 170
2. Piotr Kaźmierczak 60 100 160
3. Filip Kępka 80 50 130
4. Jeremiasz Dados 70 40 110
5. Oskar Prokop 50 50 100
5. Bartosz Sampolski 50 50 100
6. Piotr Wilma 50 30 80
6. Mateusz Rydzkowski 0 80 80
7. Oskar Zielonka 30 40 70
8. Kuba Runiewicz 0 60 60
9. Igor Wójcik 50 0 50
9. Piotr Kuszewski 0 50 50
10. Aleks Kwaśnica 0 40 40
11. Aleksander Goleń 30 0 30
11. Wiktor Wójcik 30 0 30
11. Tomasz Żuk 30 0 30
11. Kacper Pankowski 0 30 30
11. Kajetan Gwiazda 0 30 30
11. Krzysztof Klusek 0 30 30
Kulanka dziewczynki
1. Lena Starzyńska 80 80 160
2. Gabrysia Bobrowska 100 0 100
2. Maja Fąferek 0 100 100
3. Matylda Fąferek 0 80 80
4. Zosia Stępień 70 0 70
5. Iza Dargacz 60 0 60
6. Julia Żebrowska 50 0 50
Kulanka chłopcy
1. Nikodem Cechosz 100 100 200
2. Jaś Hedrich 80 80 160
3. Franek Salamon 70 60 130
3. Filip Kłosowski 60 70 130
4. Mateusz Kaźmierczak 0 100 100
5. Natan Jankowski 0 70 70
6. Ignacy Szynkowski 60 0 60
6. Jaś Cychylik 60 0 60
6. Marcin Winiszewski 60 0 60

 

II Turniej o Puchar Trzech Akademii – 09.12.2017

do lat 10 włącznie Chwarzno (ulica Amona – przy Szkole Podstawowej na Chwarznie)-  godzina 12.00 (zapisy 11.45)
do lat 13 Chwarzno   (ulica Amona) – godzina 14.30 (zapisy 14.15)
kulanka: Kack (ulica Orna – przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku) – godzina 13.30 (zapisy 13.15)
Korty Orna w mapach Google
powyżej lat 13 Kack (ulica Orna) – godzina 14.30 (zapisy 14.15)

Organizatorzy:
Akademia Active-Zone: 731 885 881
Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544
WKS Flota Gdynia: 694 194 903


25.11.2017 I Turniej dla dzieci o Puchar Trzech Akademii
Miejsce: Korty Osowa, ul. Siedleckiego 14
Wjazd od ulicy Niedziałkowskiego.

Start gier: 12.00
Do 10 lat włącznie – 12.00
Kulanka – 14.20
Do 13 lat – 15.00
Od 13 lat open – 17.30

Organizatorzy:

Akademia Active-Zone: 731 885 881

Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544

WKS Flota Gdynia: 694 194 903

Wydarzenie na Facebooku


 Archiwum – Tabela Turniejów 2016/2017

Data/kategoria KULANKA DO 10 LAT DO 13 LAT DO 16 LAT
5 XI  2016
 13.00 MOSiR Reda  14.45 MOSiR Reda  9.00 Osowa  14.00 Osowa
11 XII 2016
10.30 Wielki Kack 10.00 Chwarzno 12.30 Chwarzno 11.30 Wielki Kack
25 III 2017 GAT Gdynia
 odwołany  odwołany  odwołany  odwołany
22 IV 2017 AC Osowa
 12.00  9.45  12.45  15.00
14 V 2017 GAT Gdynia
 10.00 Wielki Kack  9.30 Chwarzno  11.00 Wielki Kack  12.15 Chwarzno
10 VI 2017 AC Reda FINAŁ
 12.30 Reda  14.00  13.10  12.00
 

 

30.07.2017 Turniej Wakacyjny
Miejsce: Korty MOSiR Reda
Organizator: MOSiR Reda
Start 10.00
Kategoria: dzieci do 14 lat (bezpłatnie)
Dziewczęta
Chłopcy
Kontakt: p. A. Degórski 603069856

10.06.2017 Wielki Finał Turnieju o Super Puchar Trzech Akademii
Start godz. 10.00
Miejsce: korty MOSiR Reda
Info: tutaj

04.06.2017   Turniej  z okazji DNIA DZIECKA  organizowany przez MOSiR Reda.
Miejsce Korty MOSiR Reda
Start godz. 10.00
Wstęp bezpłatny.

Kategoria – dzieci Szkoły Podstawowej
Dziewczęta
Chłopcy

Kategoria – młodzież (Gimnazjum, Ponadgimnazjalne)
Dziewczęta
Chłopcy


14.05.2017 IV Turniej o Super Puchar Trzech Akademii

Miejsce:

  • Korty Wielki Kack, ul. Orna
  • Korty Chwarzno, ul. Amona


22.IV.2017 – sobota
- III Turniej
Kulanka 12.00
Do 10 lat 9.45 – zapisy 10.15 – start gry
Do 13 lat 12.45 – zapisy 13.15 – start gry
Do 16 lat 15.00 – zapisy 15.30 – start gry

 

Na miejscu odbędzie się grill – start godz. 12.00.
Na terenu obiektu dostępna jest też toaleta i ścianka do tenisa.
Wjazd od ulicy Niedziałkowskiego.


UWAGA! Turniej o Puchar Trzech Akademii w dniu 25 marca 2017 niestety został odwołany.
W zamian za to odbędzie się Turniej Szkoły Active-Zone tego samego dnia.
Plan Turnieju Szkoły Active-Zone – 25.03.2017 – sobota
Gdańsk Osowa – dziewczynki – kazdy wiek i poziom
14.00 – zapisy
14.30 – start gry

Reda – chłopcy do lat 14
13.45 – zapisy
14.45 – start gry

Zapraszamy.


5.11.2016 zapraszamy na pierwszy turniej o Puchar Czterech Akademii 2016/2017

kategoria: kulanka
godzina: 13:00
miejsce: MOSiR Reda ul. Łąkowa 59

kategoria: do 10lat
godzina: 14.45
miejsce: MOSiR Reda ul. Łąkowa 59

kategoria: do 13lat
godzina: 9:00
miejsce: Gdańsk Osowa ul. Siedleckiego 14 (przy SP81)

kategoria: do 16lat
godzina: 14:00
miejsce: Gdańsk Osowa ul. Siedleckiego 14 (przy SP81)

udział w turnieju dzieci uczęszczających do szkółki jest bezpłatny

Organizatorzy:

Gdyńska Akademia Tenisowa: 513 083 544

  • Korty Wielki Kack, ul. Orna
  • Korty Dąbrowa, ul. Nagietkowa
  • Korty Chwarzno, ul. Amona   www.tenis.fb.pl

Akademia Active-Zone: 731 885 881

WKS Flota Gdynia: 694 194 903



 

Archiwum

SUPER PUCHAR TRZECH AKADEMII 2015/2016

Terminarz:

Data/kategoria KULANKA DO 9 LAT DO 12 LAT DO 15 LAT
14 XI - Reda start 14.00 Osowa start 14.00 -
21 XI - - - Reda start 14.00
19 XII Dąbrowa start 13.00 Chwarzno start 12.15 Chwarzno start 14.30 Kack start 13.30
16 I - Flota start 12.00 Flota start 13.30 Flota start 13.30
16 IV Dąbrowa start 13.00 Chwarzno start 12.15 Chwarzno start 14.30 Kack start 13.30
14 V - Flota start 12.00 Flota start 12.00 Flota start 12.00
04 VI - Reda start 14.00 Reda start 14.00 Reda start 14.00
  • Punktacja/miejsce – wspólna klasyfikacja – liczymy łącznie z wszystkich turniejów
  • 19 XII turniej MIKOŁAJKOWY
  • 04 VI turniej – WIELKI FINAŁ – DZIEŃ DZIECKA – gramy na kortach zewnętrznych

Wpisowe:

dla uczestników szkolenia  jednej z trzech akademii : 0zł
dla innych chętnych : 80 zł

Organizatorzy:

– Akademia Active-zone.pl tel. 731-885-881, korty Gdańsk Osowa ul. Siedleckiego 14 przy SP81; Reda MOSIR ul. Łąkowa 59
– Gdyńska Akademia Tenisowa tel. 513-083-544, Korty Chwarzno ul. Amona, Wielki Kack ul. Orna, Dąbrowa ul. Nagietkowa
-WKS Flota Gdynia tel. 694-194-903, korty Suchy Dwór ul. Szkolna 34

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I WIELU MIŁYCH SPORTOWYCH WRAŻEŃ